Skip links

Про нас

        Енергія це життя. Це нервова система сучасного індустріального суспільства. Будучи однією з найбільших енергетичних корпорацій в Україні, ми вносимо значний вклад в забезпечення безперервного обертання коліс промисловості. Сьогодні ми є міжнародною компанією.


Ми традиційно дуже тісно пов’язані з областями, в яких ми працюємо. Зрештою, ми виросли разом з цими регіонами — і регіони виросли разом з нами. Саме в результаті цього розуміння ми віддані кожної області. Це набагато більше, ніж просто електрику і газ. Як великий роботодавець і інвестор, ми забезпечуємо зростання і робочі місця. Ми підтримуємо людей і економіку наших місцевих територій за допомогою численних проектів і в тісній співпраці з регіонами.


ЄЕТ бере на себе відповідальність! З точки зору європейської безпеки поставок, суспільства, наших ділових партнерів і співробітників.


ЄЕТ виступає за прозорість і прагне до стійкості. У нас є чіткі принципи, які складають основу нашої корпоративної і соціальної діяльності. Спрямованість цих заходів виражена в нашому девізі:


Енергія. Над
iйнiсть.Майбутнє