Skip links

ПРОЦЕДУРА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

РОЗГЛЯД СПОРІВ ШЛЯХОМ ПЕРЕГОВОРІВ МІЖ ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ТА СПОЖИВАЧЕМ

У випадку виникнення спірних питань у взаємовідносинах ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД» зі споживачами з приводу надання послуг товариством, такі спірні питання вирішуються в порядку досудового врегулювання шляхом проведення переговорів, а також шляхом подання та розгляду заяв, скарг та інших письмових та електронних повідомлень. Спори між споживачем і товариством вирішуються шляхом досудового врегулювання спорів у прозорий, справедливий і швидкий спосіб.

При цьому, товариство зобов’язане розглянути всі скарги, отримані від споживачів, і протягом одного місяця повідомити про результати їх розгляду.

У разі недосягнення між споживачем та товариством згоди спірні питання вирішуються у порядку, встановленому чинним законодавством, у тому числі в судовому порядку.

Споживач та товариство не обмежуються в праві звернутися до Регулятора чи його територіальних підрозділів за відповідними роз’ясненнями щодо застосування Правил надання товариством відповідних послуг та правовідносин на відповідному ринку.

Підрозділ ТОВ “ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД”, відповідальний за розв’язання спорів з питань газопостачання та електропостачання - юридичний відділ товариства. Місцезнаходження: 08131, Київська обл., село Софіївська Борщагівка, вул. Київська, буд. 34-А.

Час роботи – з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. по 18.00 год., обідня перерва з 13.00 год. до 14.00 год.

Відповідальна особа – начальник юридичного відділу Соловйов Кирил Калинович.

Тел: +380 67-657-62-57

E-mail: soloviov.k@eetrade.org

Тел: +380 73-078-78-65

E-mail:

Газопостачання: info@eetrade.org
Електропостачання: doc@eetrade.org

Порядок звернення Споживачів
ПРАВИЛА розгляду звернень споживачів

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v1333874-19

Як подати письмове звернення/скаргу/претензію до ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД»
Письмове звернення до Товариства можна подати наступним чином:
• надіслати поштою на адресу: 08131, Київська обл., село Софіївська Борщагівка, вул. Київська, буд. 34-А
• особисто передати до Товариства, за наступними адресами:
08131, Київська обл., село Софіївська Борщагівка, вул. Київська, буд. 34-А

• під час особистого прийому керівництва Товариства;
• надіслати електронний лист на адресу:
Газопостачання: info@eetrade.org
Електропостачання: doc@eetrade.org
• зателефонувавши контактним особам: начальник юридичного відділу Соловйов Кирил Калинович.
Тел: +380 67-657-62-57
E-mail: soloviov.k@eetrade.org

Вимоги до оформлення звернення/скарги/претензій
• Необхідно зазначити:
– для побутового споживача: прізвище, ім’я, по батькові, адреса;
– для юридичного споживача, фізичної особи підприємця: назва, юридична адреса, адреса знаходження об’єкта електропостачання.
• Викласти суть порушеного питання пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;
• Письмове звернення/скарга/претензія повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. При поданні звернення/скарги/претензії в електронному вигляді також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронним зв’язком не вимагається.

Розгляд звернення/скарги/претензії, надісланого до ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД»
• Якщо в зверненні/скарзі/претензії вказана адреса електронної пошти, номер телефону або така інформація відома Товариству здійснюється надання попередньої відповіді щодо можливості вирішення питання або повідомлення про початок розгляду звернення/скарги/претензії та строки його розгляду.
• Попередня відповідь надається протягом 1 робочого дня від дня отримання звернення/скарги/претензії.
• Звернення/скарга/претензія розглядається в термін визначений чинним законодавством України.
Телефон для довідок за зверненнями споживачів: начальник юридичного відділу Соловйов Кирил Калинович.
Тел: +380 67-657-62-57
E-mail: soloviov.k@eetrade.org
Або електронним шляхом надіславши запит на:
Газопостачання: info@eetrade.org
Електропостачання: doc@eetrade.org

Прийом керівництва ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД»
Особистий прийом споживачів керівництвом Товариства проводиться лише за попереднім записом у дні та години, що визначені графіком, за адресою:

108131, Київська обл., село Софіївська Борщагівка, вул. Київська, буд. 34-А
Попередній запис на прийом споживачів здійснюється за номером телефону: +380 95-633-81-96

НКРЕКП мобільний додаток «Енергетика Онлайн»


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з аналітичним центром DiXi Group у рамках проекту USAID «Прозора енергетика» розробили та 21.02.2019 презентували мобільний додаток «Енергетика Онлайн».
Відповідно до функцій мобільного додатку «Енергетика Онлайн» для споживачів передбачається можливість подавати скарги до компаній – постачальників послуг за неякісно надані послуги у сферах електро- і газопостачання.
Скарги споживачів та заяви на компенсацію за неякісно надані послуги у сферах електро- і газопостачання будуть надходити на офіційні електронні адреси ліцензіатів з електронної адреси: energy.online.app@gmail.com , ім'я відправника: Energy Online App.
Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» звернення може бути усним чи письмовим. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв'язку (електронне звернення). Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду.
Таким чином, скарги та заяви громадян, що будуть надходити до ліцензіатів НКРЕКП на електронні адреси з мобільного додатку «Енергетика Онлайн», мають розглядатися у строки та відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».
Мобільний додаток можна завантажити з Google Play та App Store за назвою EnergyOnline, на офіційних сайтах НКРЕКП та DiXi Group.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.energyonline

ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ СПОЖИВАЧІВ

Цей Порядок визначає процедуру надання інформації про загрозу електробезпеці споживачів і створений для оперативного реагування і швидкої локалізації подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві.

І. ДІЇ ПРАЦІВНИКІВ АБО СВІДКІВ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ ЧИ АВАРІЇ, ЯКА СТАНОВИТЬ ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ

1. Строк подачі інформації: Негайно

2. Кому подається інформація: для працівників товариства – безпосередньому керівнику працівника або іншій уповноваженій особі на підприємстві; для споживачів – кол-центр ТОВ “ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД”

3. Порядок дій: У випадку виявлення подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві необхідно негайно перш за все самому тримати безпечну відстань від місця події (у випадку замикання на землю чи падіння дерева на проводи повітряних ліній безпечна відстань становить не ближче 8 метрів), сповістити про небезпеку оточуючих, запобігти наближенню до місця аварії випадкових перехожих чи тварин та повідомити про те, що сталося через засоби зв`язку або нарочним безпосереднього керівника або іншу уповноважену особу на підприємстві, а для споживачів – кол-центр ТОВ “ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД” за телефон:

Газопостачання: +38073-078-78-65 info@eetrade.org

Електропостачання: +38095-633-81-96 doc@eetrade.org

ІІ. ДІЇ КЕРІВНИКІВ АБО ІНШИХ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ НА ПІДПРИЄМСТВІ У РАЗІ ОТРИМАННЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК ЧИ АВАРІЮ, ЯКА СТАНОВИТЬ ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ

1.  Строк подачі інформації: Негайно

2. Кому подається інформація: у разі пожежі на об’єктах повідомити за допомогою засобів зв`язку відділ цивільного захисту, пожежної безпеки та мобілізаційної роботи, чергового диспетчера РЕМ, ОДС, тел. 101, кол-центр ТОВ “ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД” за телефонами: 

Газопостачання: +38073-078-78-65 info@eetrade.org

Електропостачання: +38095-633-81-96 doc@eetrade.org

3. Порядок дій: керівники на місцях перш за все повинні оцінити ситуацію і визначити наслідки від настання нещасного випадку або інших подій, які становлять загрозу електробезпеці, організувати за необхідності надання першої медичної допомоги, прийняти невідкладні заходи по недопущенню подібних подій.

Для надання повідомлення про загрозу електробезпеці необхідно зателефонувати за номерами телефону  або надіслати листа електронною поштою на адресу: 

Газопостачання: +38073-078-78-65 info@eetrade.org

Електропостачання: +38095-633-81-96 doc@eetrade.org

При цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеки».